Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Bardzo polecamy razem ze znajomymi, quady były przygotowane w przeciągu niecałej godziny, potrzebowaliśmy 3 ale kolega chciał jechać sam więc zaraz został zorganizowany czwarty quad , wszystko sprawne w quadach , obsługa lux zabawa mega , następnym razem na pewno skorzystamy tutaj jeszcze raz ! Polecam :) ~ Dominik T
Polecamy Firmę Top Rent. Byliśmy na weekend w Zakopanem i chłopaki doradzili w doborze tras. Marcin oprowadził nas po zakamarkach Małego Cichego i nie tylko. Po zjeździe gdy złapaliśmy gumę na jednym z prywatnych motocykli to szybko razem ogarnęliśmy temat. Polecam i na pewno do szybkiego zobaczenia :D ~ Patryk G
Super zabawa i świetna organizacja dla grupy 9os. Woda, błoto, górki, mocne quady i różnorodne trasy, dokładnie wszystko to czego oczekiwaliśmy. Obsługa miła, zabawna i profesjonalna. Pan przed startem dokładnie wytłumaczył całą obsługę quada i zaprowadził na miejsce startu. Po zakończeniu jazdy chętnie rozmawiał z reszta grupy i opowiadał o sprzęcie i ich własnych przygodach. Gorąco polecamy tą wypożyczalnie wszystkim w pobliżu Zakopanego! ~ Rafał K
Jeśli quady w Zakopanem to tylko te!!!!!! Polecam z całego serca, super zabawa z pięknymi widokami. Właściciel bardzo miły wytłumaczył gdzie można znaleźć miejsce z najlepszymi widokami. Na pewno miejsce warte odwiedzenia Jeszcze raz polecam 😁 ~ Julia C
Super frajda dla dzieci i nie tylko, dorośli również będą zachwyceni, bardzo dobre quady, świetna i fachowa obsługa. Właściciel bardzo pomocny i miły, gorąco polecam to miejsce. Przy okazji można zaraz obok zjeść pyszne gofry:) ~ Krzysztof M
Miałem okazję skorzystać z wypożyczalni quadów i zdecydowanie polecam! 🚀 Trasy przygotowane naprawdę świetnie – dużo urozmaiceń, które sprawiają, że jazda nie jest monotonna. Widoczki po drodze robią ogromne wrażenie – piękne krajobrazy i miejsca, do których zwykłym autem trudno byłoby dotrzeć. Dodatkowy plus za to, że teren był w miarę trudny – dzięki temu jazda była pełna emocji, ale jednocześnie nie przesadzony poziom trudności, więc każdy sobie poradzi. Świetna przygoda, dużo frajdy i adrenaliny – na pewno jeszcze wrócę! ~ Cyryl
Bardzo polecam przejażdżkę na quadzie, widoki super, trasa przyjemna przewodnik super podejście do klienta i wyprawy. Wyprawa profesjonalna, byłem z synem a jutro pojadę z drugim. Polecam ~ Paweł S
Bardzo polecam!! Super obsługa, mega profesjonalnie, wszystko dokladnie pokazane i wytłumaczone. Szczególnie polecam jazdę z przewodnikiem Marcinem - pokaże najlepsze trasy z pięknymi widokami. Świetna przygoda :) ~ Natalia
Super przejażdżka, pogoda dopisała droga pełna urozmaiceń i pięknych widoków na Tatry. Przewodnik profesjonalnie podchodzący do sprawy i bardzo sympatyczny. Polecam i szybko tam wrócę. ~ Krzysztof
**Zdecydowanie warto!** "Jeśli szukasz niezapomnianych przeżyć, wyprawa na quadach to strzał w dziesiątkę! Organizacja na najwyższym poziomie, wspaniałe trasy i fantastyczni ludzie. Już planujmy kolejną wizytę!" ~ Marcin G
Polecam serdecznie. Byliśmy wraz z partnerka. Dużo frajdy. Piękne widoki. Przejazd z przewodnikiem zapewnia porządną dawkę adrenaliny. Duży wybór tras dla mniej i bardziej zaawansowanych. ~ Marcin B
Jesli Quady, to TYLKO te! Niesamowite widoki, tereny i płaskie i górzyste- jak kto lubi i przede wszystkim bardzo miła i konkretna obsługa. Polecam z Całego serca, niesamowity zastrzyk adrenaliny. ~ Julia K
Jeśli ktoś szuka dobrej zabawy na quadach to tylko tutaj.Fajne trasy zdrowe quady i przewodnik który wszystko wytłumaczy. Polecam na pewno wrócę ;) ~ Jakub Ż
Dziękuję panowie za świetną zabawę i doborową atmosferę ! Właściciel bardzo pomocny i uprzejmy Przewodnik idealny chłop na swoim stanowisku Na pewno wrócę :) ! ~ Konrad F
Bardzo dobry człowiek. Firma warta polecenia. Bawiliśmy się świetnie troszkę ubrudzilismy sprzęt ale obie strony i tak zadowolone. EKIPA OD QUADÓW SPADAJACYCH Z GÓRY😁😁😁 ~ Weronika
Mega polecamy!!! Zajebista zabawa a przede wszystkim piękne widoki! Do tego wszystkiego super pozytywni właściciele, wszystko wytłumaczyli i wskazali super miejscówki 😁🤩 ~ Aga
Polecam z całego serduszka 🫶 właściciele bardzo sympatyczni, wytłumaczyli jak obsługiwać quady , oraz doradzili gdzie można jeździć . Widoki przepiękne ! Warto spróbować! ~ Dagmara J
Polecam. Jeździłem z chrześnica. Quad był super. Chrześnica i ja mega zadowoleni. Pan miły wszystko wytłumaczył. Jak będziemy jeszcze w Zakopanem to wrócimy;-) ~ djMarek 8
Z całego serducha polecam !! Świetne sprzęty, cudowni właściciele i niesamowite widoki na góry! Na pewno po godzinie będziecie się kontaktować w celu przedłużenia wyprawy :)) ~ Aneta Z
Super zabawa. Będąc w Zakopanym napewno wrócimy. Polecam wszystkim chcącym połączyć pozytywną adrenalinę z wspaniałymi widokami. ~ Nikola S
Profesjonalna obsługa. Mocne maszyny. Możliwa jazda bez przewodnika (można poszaleć ;). Piękne widoki na trasach. Gorąco polecam ~ ZBIGNIEW G
Najlepsza wypożyczalnia w Zakopanem bardzo polecamy właściciela bardzo mili tylko ludzie z kłopotami a tak to 5 gwiazdek ~ KMP V
Bardzo serdecznie polecam! Świetny kontakt z właścicielem. Piękne trasy i widoki na góry. Napewno jeszcze wrócimy! :) Do zobaczenia ~ Paulina D
Świetna zabawa, obsługa bardzo pomocna! Wszystko na najwyższym poziomie i jak najbardziej bezpiecznie. Polecam każdemu! ~ Roksana

Znajdź nas w mediach społecznościowych